Dyżur wakacyjny informacje.

Informacje dla rodziców zainteresowanych dyżurami wakacyjnymi znajdują się na stronie internetowej Biura Edukacji:

Zapisy do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli będą prowadzane z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Dodatkowe informacje o turnusie:

Turnus I (3 lipca - 14 lipca) - trzylatki, czterolatki, pięciolatki, sześciolatki i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym
DODATKOWE INFORMACJE O ZAPISACH NA DYŻURY: Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjne w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie na dyżur wakacyjny, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia list zakwalifikowanych. Opłatę w wysokości 100,00 PLN należy wpłacić na rachunek bankowy:

62 1030 1508 0000 0005 5057 8131

W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”