Przyjaciele przedszkola

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób prywatnych i firm, które w różny sposób pomagają naszej placówce.

• DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy Państwu Małgorzacie i Michałowi Zawadkom za zaproszenie na

premierę książki MĄDROŚC Z NATURY, która odbyła dnia 18.10.2012 w restauracji Endorfina.

Autorem książki jest Pan Michał-aktor, lektor, artysta estradowy, kaskader filmowy, a

inspiracją do jej napisania-prośba córki, Matyldy, o wiersz. Zawarte są w niej edukacyjne

bajki, które mówią o przyjażni, szacunku, miłości i tolerancji.

Dziękujemy również Panom: Andrzejowi Rajczykowi  i Pawłowi Górskiemu za udział w tym

wydarzeniu.

• DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy Agnieszce Jeleń  za przekazanie zabawek dla przedszkola.

• Podziękowania

SKłADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA PANU JANISZEWSKIEMU Z FILII PRZY UL. ABRAHAMA ZA PRZEWIEZIENIE SPRZĘTU DO OGRODU (ŁAWKI).

• podziękowania

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI KOLANKIEWICZ ZA PODAROWANIE SADZONEK DRZEW DO OGRODU PRZEDSZKOLNEGO.

• PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy Annie i Andrzejowi Rajczyk za przekazywanie materiałów plastycznych na rzecz przedszkola.

• PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy Agnieszce i Pawłowi Górskim za przekazywanie zabawek i materiałów plastycznych na rzecz przedszkola.

• Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Państwu Monice i Łukaszowi Trzcińskim za zaproszenie dzieci z grupy "Żabki", na pyszne lody do kawiarni nad Balataonem.

• Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Zdziech (dziadkowi Ani z grupy "Pszczółek")za podarowaniena  przepięknych surfinii i innych  kwiatów do przedszkola.

• Podziękowania dla rodziców.

Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Lasockiemu za:
    - umożliwienie wizyty w budynku TVP oraz planie nagraniowym programu dla dzieci;
    -propozycję zajęć dotyczących bezpieczeństwa podczas podróży koleją;
    -propozycję zajęć "na żywo" z przedstawicielami Transportu Drogowego.

• Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania panom: Bartłomiejowi Gerłowskiemu i Pawłowi Potempskiemu za utworzenie strony internetowej przedszkola.